Arşiv

Minik Betül, Belediye Başkanlığı Koltuğunda

        BEYŞEHİR – Başkanlık koltuğuna temsili oturan Gürocak, belediye başkanı olarak yapmak istediklerini anlattı.        23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu..

Minik Betül, Belediye Başkanlığı Koltuğunda

        BEYŞEHİR – Başkanlık koltuğuna temsili oturan Gürocak, belediye başkanı olarak yapmak istediklerini anlattı.
        23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Beyşehir’de de kutlanmaya başladı. Kutlamaların başlaması ile birlikte her yıl olduğu gibi minik öğrenciler önemli koltuklara temsili olarak oturarak taleplerini ve yapmak istedikleri projelerini anlattılar.
         Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’un ilçe dışında olması nedeni ile ev sahipliğini Belediye Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel’in yaptığı ziyarette Atatürk İlkokulu 5. Sınıf öğrencisi Betül Gürocak, Belediye Başkanlığı koltuğuna oturdu.
         Koltuğa oturan öğrenci Belediyede görevli bazı birim amirlerini odasına çağırarak yapılmasını istediği işlerin talimatını verdi.
         Belediye Başkan yardımcısı Halim Gümüşel, programda yaptığı konuşmada Belediye olarak eğitime tam destek vereceklerini ve okulların ihtiyaçlarını belirli bir sıra ile gidereceklerini ifade etti.

Ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL