TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.426
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.114
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 186
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Arşiv

Okullar Arası Bahar Turnuvaları Başladı

               BEYŞEHİR – Ticaret Meslek Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvanın öncesinde yapılan açılış töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır, Beyşehir Kaymakamlığı, İlçe Belediye..

Okullar Arası Bahar Turnuvaları Başladı

 

             BEYŞEHİR – Ticaret Meslek Lisesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen turnuvanın öncesinde yapılan açılış töreninde konuşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayındır, Beyşehir Kaymakamlığı, İlçe Belediye Başkanlığı ve Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destek ve katkılarıyla koordineli olarak düzenlenen bu müsabakaların yöredeki sportif faaliyetlerin canlanmasına ve daha iyi noktalara gelmesine önemli katkılar sağlayacağını belirtti. Bayındır, turnuvalara katılan okullara ve sporculara başarı dileğinde bulundu.
           İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Göçüncü ise, Beyşehir genelinde yer alan okullar arasında düzenlenen masa tenisi müsabakalarının başlamasıyla birlikte, önümüzdeki günlerde de voleybol, basketbol ve futbol branşlarında yeni heyecanların yaşanacağını söyledi. Göçüncü, bir takvim çerçevesinde sürecek ilçe birinciliği müsabakalarının 17 Mayıs’a kadar devam edeceğini sözlerine ekledi.
           Konuşmaların ardından 1995-1998 doğumlu genç kız ve erkekler ile 1999-2000 doğumlu yıldız kızlar ve erkekler kategorilerinde düzenlenen masa tenisi birinciliği müsabakaları başladı. Müsabakalara her takım lisans da çıkarılan en az 3 sporcu ile iştirak ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL