Arşiv

Özel Gönül’den Fen Gecesi

             BEYŞEHİR – Özel Gönül Kolejin konferans salonunda yapılan fen gecesinde ;  bilgi yarışması ve eğitsel piyeslerin yanı sıra bestesini öğrencilerin yaptığı koro çalışmaları izleyiciler tarafından..

Özel Gönül’den Fen Gecesi

 

           BEYŞEHİR – Özel Gönül Kolejin konferans salonunda yapılan fen gecesinde ;  bilgi yarışması ve eğitsel piyeslerin yanı sıra bestesini öğrencilerin yaptığı koro çalışmaları izleyiciler tarafından büyük beğeni ile karşılandı.  Fen ve Teknoloji Öğretmeni İsa Deveci “ Çoklu zekâ kuramlarını kullanarak eğitimi kalıcı hale getiriyoruz. Yeni öğretim programı öğrenci merkezli öğretimi ön plana çıkarıyor. Bu yıl hücre modeli sergileri, havanın kaldırma kuvveti konusunda maket uçak yarışması, fen gecesi gibi etkinliklerle fen ve teknoloji dersini sınıfın dışına taşıyoruz. Sindirim konusunun anlatımını eğlenceli bir besteye dönüştürüp harika bir çalışma yaptık.” Dedi.

Özel Gönül Koleji Müdürü Hüseyin Açıkyörük “ 6. 7. sınıf öğrencilerimizi hazırladığı Fen gecesi eğitici, öğretici ve aynı zamanda eğlenceliydi. Eğlenirken fen bilimlerini öğrenme imkânı da bulduk. Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL