Arşiv

Sanayi esnafı çamurdan kurtuluyor

HÜYÜK-Hüyük ilçesi sanayi esnafı,  İlçe Belediyesi’nin yürüttğü yol çalışmalarının ardından yazın tozdan, kışın çamurdan kurtuluyor. Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada,  “Hüyük’te de durmak yok, yol ve hizmetlere devam”dedi. Akgümüş,..

Sanayi esnafı çamurdan kurtuluyor

HÜYÜK-Hüyük ilçesi sanayi esnafı,  İlçe Belediyesi’nin yürüttğü yol çalışmalarının ardından yazın tozdan, kışın çamurdan kurtuluyor.

Belediye Başkanı Nusret Akgümüş, yaptığı açıklamada,  “Hüyük’te de durmak yok, yol ve hizmetlere devam”dedi.

Akgümüş, kentte yolu asfalt ya da kilitli parke taşı olmayan yer kalmaması için gayret gösterdiklerini belirterek, “Sanayi bölgemizi de unutmadığımızı gösterdik. Buradaki yolların tamamını düzenleyip kilitli parke taşı ile döşüyoruz. Bu aylarda uygun olmayan hava şartlarına rağmen çalışmalarımıza ara vermedik. Bahar havasındaymış gibi faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.”dedi.

Hüyük Sanayi Sitesi’nde faaliyet gösteren esnaflar ise, Belediye’nin çalışmalarından memnun olduklarını dile getirerek, “Belediye tarafından hizmet yönünden her zaman destekleniyoruz. En çok eksikliğini hissettiğimiz yollarımızın parke taşı ile döşenecek olmasından dolayı da çok memnunuz. Başkanımız sözünü vermişti ve yerine getirdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.”diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL