Arşiv

Şehidin İsmi İlkokulda Yaşatılacak

BEYŞEHİR – Beyşehir İlçe Kaymakamlığı’nın himayesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Şehit Osman Çınar İlkokulu’nun isim verme törenine Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma..

Şehidin İsmi İlkokulda Yaşatılacak

BEYŞEHİR – Beyşehir İlçe Kaymakamlığı’nın himayesinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Şehit Osman Çınar İlkokulu’nun isim verme törenine Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, daire amirleri, okul idarecileri, öğretmenler ve okula adı verilen şehidin ailesi ile öğrenciler ve veliler katıldı. Programda öğrenciler tarafından şiirlerin okunmasının ardından günün anlam ve önemine binaen konuşmalar yapıldı. Şehit ailesine ise Kaymakam Başıbüyük tarafından bir şükran plaketi takdim edildi.
         Şehidin kızı Dilek Çınar Muştu ise, yaptığı konuşmada, okula babasının isminin verilmesinden dolayı yetkililere teşekkür etti.
         Programın sonunda Şehit Osman Çınar İlkokulu’nun isim levhası ile Şehit Osman Çınar Köşesi ve özgeçmişinin açılışı yapılırken, ardından okul binası gezildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL