Arşiv

Sergide ilgi çeken köşe

        BEYŞEHİR-Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonu’nda açtığı yılsonu sergisinde Beyşehir Gölü’ndeki balıkçılık faaliyetleri de özel olarak hazırlanan bölümde cansız bir balıkçı maketi..

Sergide ilgi çeken köşe

        BEYŞEHİR-Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün Anadolu Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonu’nda açtığı yılsonu sergisinde Beyşehir Gölü’ndeki balıkçılık faaliyetleri de özel olarak hazırlanan bölümde cansız bir balıkçı maketi tarafından sergileniyor. Sergide, Beyşehir’in ünlü günbatımı ile birlikte, balıkçı ağları ve balıkçı kayığının sergilendiği köşe dikkat çekiyor.
         Halk Eğitim Merkezi Yiyecek Hazırlama Pişirme Usta Öğreticisi Saliha Demirat, balıkçı köşesi ile hayal edip düşündükleri bir konsepti hayata geçirdiklerini söyledi. Demirat, ‘Beyşehir, göl ve günbatımı ve güneş’ temalı bir köşenin yer aldığı yılsonu karma sergisinin değişiklik olması açısından dizayn edildiğini belirterek, “Umarım herkes beğenir. Özel köşemizde, sahnemiz, göl ve ağlar, günbatımımız, balıkçımız ve kayığımız var. Bu köşe Beyşehir’i temsil ediyor. Görenlerin ilgisini çeken bir köşe oldu burası” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL