TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.426
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.114
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 186
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Arşiv

Sistem başarıya doymuyor

BEYŞEHİR – Beyşehir’de 2013 yılında yapılan Seviye Belirleme Sınavı’nda (SBS) Sistem Dershanesi öğrencileri yine büyük bir başarıya imza attı. Açıklanan sınav sonuçlarına göre, Beyşehir birincisi ve ikincisi olan öğrenciler Sistem..

Sistem başarıya doymuyor

BEYŞEHİR – Beyşehir’de 2013 yılında yapılan Seviye Belirleme Sınavı’nda (SBS) Sistem Dershanesi öğrencileri yine büyük bir başarıya imza attı. Açıklanan sınav sonuçlarına göre, Beyşehir birincisi ve ikincisi olan öğrenciler Sistem Dershanesi’nden çıktı.

Dershane Müdürü Hikmet Ateş, yaptığı açıklamada, dershane öğrencilerinden Anisa Nur Urhan’ın elde ettiği 490,501  ortaöğretim yerleştirme puanıyla Beyşehir birincisi, Soner Alp Abaz’ın ise 487.637 puanla Beyşehir ikincisi olduğunu bildirdi.

Dershane olarak LYS’deki birincilikleri SBS’de de pekiştirdiklerini aktaran Ateş, ilçede yıllardır devam ettirdikleri başarının tesadüfi olmadığını belirterek, “Yoğun ve özverili bir çalışmayla bu başarıları elde etmiş bulunuyoruz.  Öğrencilerimizin başarısında emeği geçen öğrenci velilerimize, okullarına ve dershane çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi. 

Yapılan açıklamada, Sistem Dershanesi’nin bazı öğrencilerinin elde ettikleri başarı tablosu şu şekilde oluştu:

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL