ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Sivil toplumdan ziyaret

BEYŞEHİR-Beyşehir Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Birliği Başkanı Salih Gül, Beyşehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile birlikte Beyşehir Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti.             Ziyarette, yapılan seçimle işbaşına gelen yeni..

Sivil toplumdan ziyaret

BEYŞEHİR-Beyşehir Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Birliği Başkanı Salih Gül, Beyşehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile birlikte Beyşehir Taşıyıcılar Kooperatifi’ni ziyaret etti.

            Ziyarette, yapılan seçimle işbaşına gelen yeni yönetim kurulunu tebrik eden ve Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Murat Yılmaz’a görevinde başarılar dileyen Salih Gül, “Bu bir hizmet yarışıdır. Ve hizmet yarışında yeni bir kardeşimiz göreve başladı. Biz de sivil toplum örgütleri olarak daha önce de aramızda olan arkadaşımızın yerine seçilen arkadaşımıza ‘hayırlı olsun’ ziyareti için geldik.”dedi.

            STK’ların bulunduğu yerde, bölgenin sorunları ile ilgili tartışmaları yaparak, sorunlarla ilgili fikirlerini açıklayarak, fikir mücadelesi yaparak en doğru, en düzenlisi ve en güzelini bulmaya çalıştığını belirten Gül, şunları kaydetti:

            “STK’lar bunu halkımızın menfaatleri doğrultusunda kullanmaya çalışır. Bundan sonra  değerli kardeşimizin de aramızda bizimle beraber çalışacağını umuyoruz. Biz kendisine tüm STK’lar olarak ‘hayırlı olsun’ diyoruz ve birlikte güzel şeylere imza atmayı diliyoruz.”

            Beyşehir Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Murat Yılmaz da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Biz de kendi üstümüze düşen görevi, elimizden geldiğince yapmaya çalışacağımıza basın ve sizlerin huzurunda söz veriyoruz. Hep beraber memleketimiz için çalışacağız.”diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL