Arşiv

Sporcularımız milli takımda

  Beyşehir’de aradığı desteği bulamadığı için Konya ve Ankara’da faaliyet gösteren kurumların kadrolarına dahil edip destek verdiği Beyşehirli tekvandocular, formasını giydikleri kulüpleri başarıdan başarıya koşturuyor. Meram Belediyespor Kulübü bünyesinde forma..

Sporcularımız milli takımda

 

Beyşehir’de aradığı desteği bulamadığı için Konya ve Ankara’da faaliyet gösteren kurumların kadrolarına dahil edip destek verdiği Beyşehirli tekvandocular, formasını giydikleri kulüpleri başarıdan başarıya koşturuyor.

Meram Belediyespor Kulübü bünyesinde forma giyen  ve Beyşehir Sakintaekwondo Salonu’nda faaliyet gösteren Zeliha Ağrıs, Samet Gümüşel ve Fatma Keleş son şampiyonada elde ettikleri başarının ardından milli takıma girmeyi başardı.

Türkiye Tekvando Federasyonu, 22 – 23 Eylül tarihleri arasında Bosna Hersek’te yapılacak olan Balkan Tekvando Şampiyonası Milli Takım kadrosuna Beyşehirli tekvandoculardan Samet Gümüşel, Zeliha Ağrıs ve Fatma Keleş’i de dahil etti.      25-30 Ağustos tarihleri arasında Samsun Atatürk Kapalı Stadyumu’nda yapılan “Yıldızlar Türkiye Tekvando Şampiyonası”nda dereceye giren Beyşehirli sporcular, forma giydikleri Meram Belediyespor’un da gözdesi oldu. Balkan Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek Beyşehirli tekvandocular, şimdiden çalışmalara başlarken antrenörleri Nafiz Çakır ise, sporcularına güvendiğini dile getirdi. Çakır, “Milli takıma seçilen sporcularımızın ülkemizi Bosna Hersek’te en iyi şekilde temsil ederek, bayrağımızı göndere çektireceklerine yürekten inanıyorum.”diye konuştu.(

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL