Arşiv

Süleyman Şenol MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Konya İl Başkanlığında İl Başkanı AV. Murat Çiçek İle Birlikte Kameralar Karşısına Geçen 30 Mart yerel seçimlerinde MHP’den Beyşehir Belediye Başkan adayı olan Eczacı..

Süleyman Şenol MHP’den Konya Milletvekili Aday Adayı

Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP ) Konya İl Başkanlığında İl Başkanı AV. Murat Çiçek İle Birlikte Kameralar Karşısına Geçen 30 Mart yerel seçimlerinde MHP’den Beyşehir Belediye Başkan adayı olan Eczacı Süleyman Şenol MHP Konya Milletvekili aday adaylığını açıkladı.
       MHP il Başkanı Av. Murat Çiçek yaptığı konuşmada şu görüşler yer verdi.
       İnsanlar hata yapabilirler. Hükümetler veya yöneticilerde hata yapabilirler. Ancak yaptığınız her şey hatalı ise, yanlış ise, ya siz baştan aşağı yanlışsınızdır, ya da kasıt mı var diye gelir insanların aklına.
       7 Haziran 2015 seçimlerinde bu işin ehli gelecek, MHP gelecek yeniden Büyük Türkiye’yi inşa ve ihya edecek İnşallah.
       Ne mutlu Büyük Türkiye sevdalılarına, ne mutlu Türk’üm diyene.
       Murat Çiçek’ten sonra Süleyman Şenol konuştu ve neden aday olduğunu açıkladı.
       Konya  iyi yönetilmiyor, Konya Devlet’ten hakkı olan payı  alamıyor. Büyükşehir uygulaması başarısız.  Koskoca fiyasko.
       Büyükşehir ilçelerimize hiç bir fayda vermedi. Toplu ulaşım,  yollar, vs. İlçelere  hangi hizmeti  verdiler ?
        Hani Şehirde  ne varsa köyde de o olacaktı.  Hizmeti ve Başarıyı  sorgulamadan 14 vekilin 11’ini verdik. karşılığında hizmet aldık mı?
        Meclisdeki akp milletvekillerinin hiç konyanın sorunlarını meclis kürsüsune getirdigini gördünüz mü?
        Ülkemizin iyi yönetilmedigi, hatta milli bekamız açısından büyük tehdit ve tehlikelerin gizlenemez oldugunu açıkca gösteriyor. Bu nedenle bu secim onceki diger secimlerden daha derin  Bilinç  ve akıl kullanmamızı  mecbur kılıyor.
        Tek çıkış  yolu MHP dir. Milli ve manevi degerleri icsellestirmis, donanımlı, egitimli, deneyimli, pırıl pırıl tertemiz ahlaklı adaylarla geliyoruz. Destek sizden hizmet bizden. Birlik, kardeşlik içinde iş ,aş derdimizi çözmuş dosta güven düşmana korku veren gelişmiş, sanayileşmiş, adil devlet için biz hazırız. Tek adres, tek çıkış Mhp’dir dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL