Arşiv

Tezgahın başına geçti, satış yaptı

        BEYŞEHİR – Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beyşehir Belediye Başkan Adayı Murat Özaltun, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Özaltun, dün kent merkezinde yine meydanlara çıkarak halkla bir..

Tezgahın başına geçti, satış yaptı

        BEYŞEHİR – Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Beyşehir Belediye Başkan Adayı Murat Özaltun, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Özaltun, dün kent merkezinde yine meydanlara çıkarak halkla bir araya geldi.
        AK Parti Beyşehir İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SMK) tarafından hazırlanan program kapsamında seçim çalışmalarını devam ettiren Özaltun, dün beraberindeki partililerle birlikte Hal İçi ve diğer noktalarda faaliyet gösteren Pazarcı esnafını ziyaret etti.
         ÖZALTUN, PAZARCI OLDU…
         Ziyarete, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyesi adayları da eşlik etti. Esnafın hal hatırını soran,  taleplerini dinleyerek sohbet eden Özaltun, zaman zaman tezgahların başına geçerek satış yapmayı da ihmal etmedi. Kültür mantarı satışı yapılan bir tezgahın başında bir süre satış yapan Özaltun, sempatik ve sıcak tavırlarıyla ilgi odağı olurken, renkli görüntüler yaşanmasına neden oldu.
         Pazarcılar, Özaltun’a  sanatçı Uğur Işılak’ın seslendirdiği “Dombıra” adlı eserin yeni uyarlanması olan AK Parti’nin seçim şarkısına olan sempati dileklerini de iletti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL