Arşiv

Ticaret Odasında Gıda Yardımı

       BEYŞEHİR-Beyşehir Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile her yıl organize edilen Ramazan gıda yardımı uygulamasını bu yıl da gerçekleştirdi. Yürütülen çalışmalar sonucunda ihtiyaç sahibi..

Ticaret Odasında Gıda Yardımı

       BEYŞEHİR-Beyşehir Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile her yıl organize edilen Ramazan gıda yardımı uygulamasını bu yıl da gerçekleştirdi. Yürütülen çalışmalar sonucunda ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan gıda paketleri yönetim kurulu ve meclis üyeleri vasıtası ile ulaştırıldı.
        Beyşehir Ticaret Odası olarak, yardımlaşma ve dayanışma duygularının harekete geçtiği bu Mübarek Ramazan ayında toplumumuzun güçlü olmasını, birlik ve beraberlik içinde yaşamasını sağlayan yardımlaşmanın gerçekleştirilmiş olması bizleri son derece memnun ediyor. Her sene yapılan bu yardımın daha da geniş kapsamlı olması ve daha çok vatandaşımıza ulaştırılmasını umut ediyoruz. Beyşehir Ticaret Odası, her zaman olduğu gibi bundan sonra da sosyal sorumluluğunun bilincinde hareket etmeye devam edecektir. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL