Arşiv

Turak’ın ismi Beyşehir’de yaşatılacak

BEYŞEHİR – Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, İlçe Başkanı Mustafa Taşkın ile görüşen Belediye Başkan Murat Özaltun, yapılacak park ile ilgili istişarede bulundu.        Trafik kazası..

Turak’ın ismi Beyşehir’de yaşatılacak

BEYŞEHİR – Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret ederek, İlçe Başkanı Mustafa Taşkın ile görüşen Belediye Başkan Murat Özaltun, yapılacak park ile ilgili istişarede bulundu.
        Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden ve Beyşehir’i derin üzüntüye boğan Beyşehir Ülkü Ocakları Başkanı Serhat Turak’ın ismini taşıyacak olan bir park ile merhum Turak’ın ismini ölümsüzleştirmek istediklerini belirten Başkan Murat Özaltun, “Geçtiğimiz günlerde trafik kazasında hayatını kaybeden Beyşehir Ülkü Ocakları Başkanı Serhat Turak için, yeni yapacağımız bir parka kardeşimizin ismini vermek istediğimizi Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Mustafa Taşkın Bey’e ilettik. Sağolsunlar kendileri de bu düşüncemize takdir ve teşekkürlerini ilettiler. Önümüzdeki günlerde tamamlayacağımız parkımızın açılışını da inşallah hep birlikte gerçekleştirecek ve genç yaşta aramızdan ayrılan Serhat kardeşimizin ismini Beyşehir’de ölümsüzleştirmiş olacağız. Ben tekrar merhum Serhat Turak kardeşimize yüce Allah’tan rahmet diliyor, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL