Arşiv

Üniversite Öğrencilerine Danışmanlık Hizmeti

BEYŞEHİR – Öğrenci Yerleştirme Sınavı’yla birlikte puanların açıklanmasının ardından 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı için üniversite kayıtları başladı. Beyşehir’e kayıt için velileri ile birlikte veya yalnız gelen ve henüz şehri..

Üniversite Öğrencilerine Danışmanlık Hizmeti

BEYŞEHİR – Öğrenci Yerleştirme Sınavı’yla birlikte puanların açıklanmasının ardından 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı için üniversite kayıtları başladı. Beyşehir’e kayıt için velileri ile birlikte veya yalnız gelen ve henüz şehri tanımayan öğrenciler için Beyşehir Belediyesi’nce otogarda kurulan danışma ve bilgilendirme standı yoğun ilgi görüyor. Sıcak bir ilgiyle karşılanan öğrencilerin okul kayıtlarıyla ilgili taleplerine yardımcı olunurken, çeşitli hediyeler de veriliyor.
       Danışma standının kayıt süresince Beyşehir Otogarı’nda hizmet vereceğini kaydeden Belediye Başkanımız Murat Özaltun, “İlçemize gelen öğrencilerimizi ailelerinin bize emaneti olarak görüyoruz. Beyşehir Belediyesi olarak öğrenim görecekleri şehirdeki ilk günlerini kolaylaştıralım, sorunsuz bir şekilde kayıt yaptırmalarına yardımcı olalım istedik. İlçemizdeki öğrenim hayatları boyunca da her zaman öğrencilerimize destek olmaya devam edeceğiz.”dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL