Arşiv

Vergi Dairesi Müdürü Gönülal’dan Ziyaret

BEYŞEHİR – Beyşehir’de bu yıl 28’incisi kutlanan vergi haftası kapsamında Vergi Dairesi Müdürü Hacı Gönülal ve beraberindeki vergi dairesi çalışanları Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ziyaret etti. Atatürk Anıtı..

Vergi Dairesi Müdürü Gönülal’dan Ziyaret

BEYŞEHİR – Beyşehir’de bu yıl 28’incisi kutlanan vergi haftası kapsamında Vergi Dairesi Müdürü Hacı Gönülal ve beraberindeki vergi dairesi çalışanları Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u makamında ziyaret etti.

Atatürk Anıtı önünde düzenlenen çelenk sunma törenini müteakip bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ziyaret programı gerçekleştiren Gönülal ve beraberindekiler, bu kapsamda İlçe Belediyesi’ne geldi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Murat Özaltun, vergi toplamanın önemine dikkat çekerken, vergi çalışanlarının haftasını tebrik etti.

Gönülal ise her yıl vergi haftası münasebetiyle vergi bilincinin vatandaşlara etkili bir biçimde aktarılması için hafta çerçevesinde kurum olarak çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirterek, bu etkinlikler ile ilgili bilgiler verdi.

Ziyaretin sonunda Başkan Özaltun’a 28.vergi haftası yaka kokartı takıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL