Arşiv

Vergi Dairesinden Ticaret Odasına Ziyaret

           BEYŞEHİR – BTO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, verginin kutsallığının yanısıra aynı zamanda bir görev olduğunu, alınan vergilerle devletin alt yapı..

Vergi Dairesinden Ticaret Odasına Ziyaret

 

         BEYŞEHİR – BTO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Gül ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, verginin kutsallığının yanısıra aynı zamanda bir görev olduğunu, alınan vergilerle devletin alt yapı hizmetleri, sağlık hizmetleri, eğitim hizmetleri gibi temel hizmetlerini yerine getirebildiğini bunun için de herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini söyledi. Gül, Beyşehir’in devlete vergi katkısı yönünden, giderek bölgesindeki ağırlığının arttığını bunda da vergisini düzgün bir şekilde ödeyen esnafımızın, tüccarımızın, sanayicimizin katkısının büyük olduğunu söyledi. Gül, Vergi Dairesi Müdürü Ekrem Çetinkaya ve tüm teşkilat çalışanlarının Vergi Haftasını kutladığını belirterek  “Üyelerimiz ve BTO adına ziyaretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.                                                                                
      Beyşehir Vergi Dairesi Müdürü Ekrem Çetinkaya da vergi ödemenin önemine işaret ederek, 24. Vergi Haftası etkinlikleriyle vergi bilincini arttırmayı amaçladıklarını belirtti. Çetinkaya konuşmasında “Tüm devlet hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde yapılabilmesinde toplumdaki vergi bilincinin artmasının önemi büyüktür. Her yıl Şubat ayının son haftası, vergi hakkında daha sağlıklı bir bilinç oluşturmak amacıyla Vergi Haftası olarak kutlanmaktadır. Bunun için biz de bu hafta yaptığımız ziyaretlerde vergilerin ödenmesinin çok önemli olduğuna değinerek halkımızı bilinçlendirmeye çalışıyoruz”  dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL