Arşiv

Zabıtadan Rehabilitasyon Merkezlerine Ziyaret

BEYŞEHİR – Her yıl 1-7 Eylül  arasında kutlanan Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında  Zabıta Müdürü Raşit Gövercin ve zabıta mensupları  Beyşehir’de  faaliyet gösteren  özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti. Zabıta..

Zabıtadan Rehabilitasyon Merkezlerine Ziyaret

BEYŞEHİR – Her yıl 1-7 Eylül  arasında kutlanan Zabıta Haftası etkinlikleri kapsamında  Zabıta Müdürü Raşit Gövercin ve zabıta mensupları  Beyşehir’de  faaliyet gösteren  özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerini ziyaret etti. Zabıta Müdürü Güvercin ve ziyarete eşlik eden zabıta mensupları eğitim gören eğrencilerle birebir ilgilenerek çeşitli hediyeler verdiler.
       Engellilerin sosyal alanlarda rahat hareket etmeleri açısından gerekli tüm olanakları sağlayabilmek ve onlara destek sağladıklarını hatırlatan Beyşehir Belediyesi Zabıta Müdürü Raşit Güvercin;  “Teşkilatımızın 188.kuruluş yıldönümü kutlamaları kapsamında ziyaretler gerçekleştiriyoruz, engelli kardeşlerimizi ve öğretmenlerini ziyaret ederek onların sevinçlerine ortak olalım istedik, onların yüzündeki küçücük bir gülümseme bizleri de çok mutlu etti. İlgi ve alakalarından dolayı öğretmenlerimize ve idarecilerimize çok teşekkür ediyorum.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL