Arşiv

Zabıtasından Bayram Öncesi Denetim

           BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, yaptığı açıklamada, vatandaşların sağlıklı ve uygun koşullarda alışveriş yapabilmesini sağlamak amacıyla zabıta ekiplerinin denetimlerde bulunduğunu söyledi.    ..

Zabıtasından Bayram Öncesi Denetim

           BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, yaptığı açıklamada, vatandaşların sağlıklı ve uygun koşullarda alışveriş yapabilmesini sağlamak amacıyla zabıta ekiplerinin denetimlerde bulunduğunu söyledi.
           Kurban Bayramı öncesi halk sağlığına yönelik tehditleri ortadan kaldırmak için gıda üretimi ve satışı yapan işyerlerine yönelik denetimlerin arttırıldığına dikkat çeken Başkan Taşcı şunları kaydetti: “Zabıta ekiplerimizle birlikte halkın sağlığını korumak ve olası riskleri önlemek için işletmelerin gıda üretimi ve hijyen kurallarına uygunluklarını denetliyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızın sağlığını tehdit edecek üretim yerlerine ve satış yapılan iş yerlerine yasal işlemleri yaparak gerekli önlemleri alacağız. Halk sağlığını tehdit eden üretim yerleri ve iş yerlerine kesinlikle taviz verilmeyecektir. Bu nedenle zabıtamız gerekli çalışmaları yaparak iş yerleri üzerinde denetimlerini sıkı tutacak, kurallara uymayanlar ise gerekli cezai işlemlere tabi tutulacaktır. Vatandaşlarımız şikayetlerini 153 zabıta şikayet hattına bildirebilirler.”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL