ResimLink - Resim Yükle
Güncel Haberler

Başkan Bayındır, Sıcak Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Esentepe Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yanı sıra Doğanbey, Sadıkhacı ve Karaali Mahallelerindeki çalışmaların tümünü yerinde inceledi. Beyşehir Belediyesi ekipleri tarafından şehir..

Başkan Bayındır, Sıcak Asfalt Çalışmalarını Yerinde İnceledi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Esentepe Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını yanı sıra Doğanbey, Sadıkhacı ve Karaali Mahallelerindeki çalışmaların tümünü yerinde inceledi.

Beyşehir Belediyesi ekipleri tarafından şehir genelinde; yeni yol, yol genişletme ve bakım-onarım çalışmaları kesintisiz devam ediyor. Beyşehir Belediye Başkanı Adil Bayındır, Esentepe Mahallesi’nde devam eden yol çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu. Ardından, Doğanbey Mahallesi yayla yolu, Sadıkhacı Mahallesinin yol ve yol genişletme çalışması ve Karaali Mahallesindeki asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek gerekli talimatlarda bulundu.

İncelemelerinin ardından değerlendirmelerde bulunan Başkan Bayındır, “Şehrimize daha konforlu bir ulaşım olanağı sağlamak adına yol yapım, genişletme, bakım-onarım ve yenileme çalışmalarımız iç ve dış mahallelerimizde devam ediyor. Belediyemizin devam eden çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL