ResimLink - Resim Yükle
Siyaset

Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun Beyşehir’de

BEYŞEHİR – Milletvekili Sorgun, beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Recep Elkin ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı İslibucak Yangın İlk Müdahale Ekibi ile..

Ak Parti Konya Milletvekili Ahmet Sorgun Beyşehir’de

BEYŞEHİR – Milletvekili Sorgun, beraberindeki AK Parti İlçe Başkanı Recep Elkin ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı İslibucak Yangın İlk Müdahale Ekibi ile Dedegül Yangın Gözetleme Kulesi’ni ziyaret etti.

Konya Orman Bölge Müdürü Cafer Bal ve Beyşehir Orman İşletme Müdürü Fırat Arıkan, Milletvekili Sorgun’a bölgede yürütülen gençleştirme, orman bakım çalışmaları, arazi hazırlığı ve ağaçlandırma kapsamında gerçekleştirilen sivlikültür faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Bal, Kızoluk A Tipi Mesire Yeri ve Orman yangınları ile mücadelede kullanılmak üzere yapımı tamamlanan 800 ton kapasiteli yangın havuzu hakkında da bilgilendirmede bulundu.

Milletvekili Sorgun’un ziyaret programına İşletme Müdür Yardımcısı Ramazan Sert, Kurucuova İşletme Şefi Onur Kanburoğlu ile Yeşildağ İşletme Şefi Süleyman Uğuz da eşlik etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL