ResimLink - Resim Yükle
Yaşam

Beyşehir Belediyesi Parklardaki Çöp Kovalarını Yeniledi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi şehir genelindeki parklarda gerçekleştirilen yenileme çalışmaları kapsamında bank ve çöp kovalarını yenilendi. Mahalle parklarının oyun gruplarının ve zemin kaplamalarının yenileme çalışmaları tamamlandıktan sonra parklardaki bank ve..

Beyşehir Belediyesi Parklardaki Çöp Kovalarını Yeniledi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi şehir genelindeki parklarda gerçekleştirilen yenileme çalışmaları kapsamında bank ve çöp kovalarını yenilendi.

Mahalle parklarının oyun gruplarının ve zemin kaplamalarının yenileme çalışmaları tamamlandıktan sonra parklardaki bank ve çöp kovalarını da yenileyen Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, çocuklara ve ebeveynlere daha ferah ve hijyenik ortam oluşturdu.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü yapılan yenileme çalışmaları ile ilgili yazılı açıklamasında, “Belediye Başkanımızın talimatlarıyla mahallelerimizde bulunan parklarımızda baştan sonra temizlik çalışmalarına başladık. Bu çerçevede oyun gruplarını bulunduğu parklarda daha temiz ve sağlığa uygun ortam oluşturmak için mesailerimize devam ediyoruz.  Özellikle yeni yapılan parklarda ve diğer yenileme çalışmalarının bittiği parklarda yeni çöp kovalarını monte ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Mahalle sakinleri ise, parklarda yapılan yeniliklerden duydukları memnuniyeti dile getirerek, Beyşehir Belediye Başkanımız Adil Bayındır’a ve diğer emeği geçenlere teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL