Yaşam

Sadıkhacı İlkokulu’nda Kız Öğrencilere Ücretsiz Kuaför Hizmeti

BEYŞEHİR – Sadıkhacı İlkokulu’ndan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, Kızılay sponsorluğunda okulda öğrenim gören ve gönüllü olan kız öğrencilerin ücretsiz olarak saç kesimlerinin yapılarak yeni başlayan eğitim ve öğretim dönemine..

Sadıkhacı İlkokulu’nda Kız Öğrencilere Ücretsiz Kuaför Hizmeti

BEYŞEHİR – Sadıkhacı İlkokulu’ndan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, Kızılay sponsorluğunda okulda öğrenim gören ve gönüllü olan kız öğrencilerin ücretsiz olarak saç kesimlerinin yapılarak yeni başlayan eğitim ve öğretim dönemine hazırlandığı belirtildi.

Açıklamanın devamında şu ayrıntılara yer verildi: “Okulumuz Kızılay Kulübü öğretmenimiz Ayşegül Kendir İşleyen tarafından Kızılay İlçe Koordinatörümüz Sayın İbrahim Bülbül ile işbirliğimiz çerçevesinde okulumuzda kız öğrencilerimizin saç kesimini yaptırıp onları eğitim-öğretime hazırladık.

Milli Eğitim Müdürümüz Musa Konuk Bey ve İlçe Sağlık Müdürümüz Dr.Mehmet Kendir Bey’le istişare ederek ve pandemi kurallarına uyarak bu etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Bayan kuaförü Filiz Eroğlu’na da bu anlamda şükranlarımızı sunuyoruz.

Kızılay etkinliklerimizin devamı gelecektir.

7 Ekim’de düzenlenecek kan bağışı etkinliğimiz için de Sadıkhacı ilk/Ortaokulu’na kan bağışı yapmak üzere herkesi bekliyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL