Arşiv

“Hizmetkarlık görevine talibim”

BEYŞEHİR-Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) mahalli idari seçimler öncesinde Beyşehir İlçe Belediye Başkanlığı’na ilk aday adaylığı başvurusunu yapan isim Beyşehirli işadamı ve gazeteci Üzeyir Yaşar oldu. AK Parti Beyşehir..

“Hizmetkarlık  görevine talibim”

BEYŞEHİR-Adalet ve Kalkınma Partisi’nde (AK Parti) mahalli idari seçimler öncesinde Beyşehir İlçe Belediye Başkanlığı’na ilk aday adaylığı başvurusunu yapan isim Beyşehirli işadamı ve gazeteci Üzeyir Yaşar oldu.

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı’na müracaat ederek  aday adaylığı başvusunu  yapan Yaşar, “Beyşehir’de  hizmetkarlık görevine talibim”dedi.

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, aday adaylığı alındı belgesini başvuruyu yapan Üzeyir Yaşar’a teslim ettikten sonra yaptığı açıklamada, Mart ayında yapılacak mahalli idareler seçimlerinin hem Beyşehir’e, hem ülkeye, hem de partisine hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu. AK Parti’de Beyşehir Belediye Başkanı aday adaylığına ilk başvuruyu yapan ismin Üzeyir Yaşar olduğunu belirten Huğlu, “Tüm belgelerini tamamlamış olan Yaşar’a alındı belgesini veriyorum ve aday adaylığının hem kendisine, hem partimize, hem de Beyşehir’imize hayırlı olmasını, hayırlara vesile olmasını, hayırlısıyla olmasını Rabbimden diliyorum.”diye konuştu.

Beyşehir Belediye Başkanı aday adayı Üzeyir Yaşar ise, adaylık sürecinin hem bölge, hem de partisi için hayırlı olmasını dilerken, “Genç bir evladınız olarak bu göreve, Beyşehir’de hizmetkarlık görevine talim olduğumu belirtmek istiyorum.Bu süreçte inşallah hem kendimizi,  hem de                                                                                                                                     projelerimizi daha fazla ayrıntılı bir şekilde anlatmaya devam edeceğiz.”dedi. Yaşar, arefe günü mübarek bir günde bu müracaatı yaptığını da belirtirken, “Yarın da yine kurban bayramı. Bu vesile ile tüm hemşehrilerimin kurban bayramını kutluyorum.”dedi.

AK Parti İlçe Teşkilatı’ndaki aday adaylığı müracaatı programına İlçe Başkanı Nafiz Huğlu’nun yanısıra, ilçe başkan yardımcıları, yönetim kurulu üyeleri ve basın mensupları katıldı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL