ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir Yüksek Öğretimde Bir İlk

              Birçok Üniversite ve il merkezinde Lisansüstü eğitim yokken, Beyşehir ilçesi bunu aştı. Artık, Beyşehir Ali Akkanat Kampüsü’nde “Yönetim ve Organizasyon” Yüksek Lisans eğitimi var…

Beyşehir Yüksek Öğretimde Bir İlk

 

            Birçok Üniversite ve il merkezinde Lisansüstü eğitim yokken, Beyşehir ilçesi bunu aştı. Artık, Beyşehir Ali Akkanat Kampüsü’nde “Yönetim ve Organizasyon” Yüksek Lisans eğitimi var.
            Sağlık-Sen Konya Şubesi Eğitim ve Sosyal İşlerden sorumlu  Başkan Yardımcısı Mesut Can’a göre “Beyşehir-Derbent-Hüyük-Şarkikaraağaç-Yalvaç-Yenişarbademli-Derebucak-Seydişehir yöresinden bir çok insan Yüksek Lisans grubuna girebilmek için akın etmiş durumda”.  
            İlk grup eğitime başladı. Yoğun talep karşısında ikinci bir liste oluşturuluyor. Yeni başvuran oldukça önemli sayıdaki ikinci liste  Rektörlük Makamına sunulmak üzere düzenleniyor.
            Alanında bir ilk olan bu düzeydeki eğitim faaliyetinden dolayı öncelikle Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı GÖKBEL ve Sağlık-Sen Konya Şube Başkanı Himmet BAYAR’a Beyşehir’liler adına teşekkür eden Mesut CAN, Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Adnan ÇELİK ve fakültedeki seçkin öğretim üyeleri ve idari personelin bu eğitimin başlamasında gizli birer kahraman olduklarını beyan etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL