ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Demirgül Onuruna Veda Yemeği

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi tarafından bir restoranda verilen veda yemeğine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir’in yeni İlçe..

Demirgül Onuruna Veda Yemeği

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi tarafından bir restoranda verilen veda yemeğine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir’in yeni İlçe Emniyet Müdürü Serdar Şahin, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve kurum amirleri katıldı.
        Yemekte konuşan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Demirgül’le 6 aylık kısa bir süre de olsa kurumlararası birliktelik çerçevesinde Belediye olarak birlikte güzel hizmet ve çalışmalara imza attıklarını belirterek, “Deyim yerindeyse, bu çalışmamızın tadı damağımızda kaldı. Bundan sonra müdürümüzü inşallah daha da yüksek makamlarda görmek bizleri çok mutlu edecektir. Konya’da Trafik Şubesi Müdürü olması da ayrıca ilçemiz adına bizleri onore ediyor.Yeni görevinde başarılar diliyorum”dedi.
       Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük ise, kamu kurumlarını bir çiçek tarlası gibi yorumladığını ifade ederken, “Bu tarlada değişik çiçekler açar, orada değişik kokular, değişik izler bırakırlar. Daha sonra o çiçekler açmak üzere tohum olarak başka yerlere giderler. Müdürümüz de ilçemizde göreve başladı, kendi uslubunu, tarzını ilçemizin kendisi ile ilgili konulardaki yapılması gereken ihtiyaçlarını çıkarttı. Ciddi bir çalışma hamlesi içerisine girmiştik, tabi bu hamleler devam edecek. Ama, devlet memurluğu tayine bağlı işlerdir. Devletin nerede ihtiyacı varsa orada devlete hizmet ederler. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum.”dedi.
         Konya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü görevine atanan Demirgül de konuşmasında, 6 ay gibi kısa bir sürede olsa Beyşehir’de çalışma fırsatı bulduğundan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek, “Sizlerle daha uzun sürelerde birlikte olmak isterdim. Gönlüm bundan yanaydı ama devlet memurluğunun tayin gerçeği var. Sizlerden ayrılmak adına üzülüyorum ama daha donanımlı bir arkadaşıma görevimi devrediyorum. O bakımdan mutluyum, ayrılıyorum ama bunu ayrılık saymıyorum, bir telefon mesafesi kadar, 90 kilometre kadar size yakınım. Bundan böyle Konya’da da bir Mustafa kardeşiniz var,sizleri de bekliyorum. Ben sizlerden memnundum, inşallah sizlerde benden memnun olmuşsunuzdur. Bu güzide toplantıyı tertip eden başkanımıza ve katılımlarıyla beni onurlandıran tüm protokole ve daire amirlerimize teşekkür ediyorum”dedi.
        Konuşmaların ardından günün anısına Demirgül’e katılımcılar tarafından çeşitli hediyeler ve plaket takdiminde bulunuldu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL