Arşiv

Eğitime Yeni Yatırımlar

BEYŞEHİR – AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen 12 milyon tutarında ki Beyşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi 24 derslik ek bina ve 200 kişilik öğrenci..

Eğitime Yeni Yatırımlar

BEYŞEHİR – AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, geçtiğimiz günlerde ihalesi gerçekleştirilen 12 milyon tutarında ki Beyşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi 24 derslik ek bina ve 200 kişilik öğrenci pansiyonundan sonra ilçemize 3 yeni eğitim yatırımı müjdesi verdi.
         AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol ; “ AK Parti olarak eğitim yatırımlarımız tüm hızıyla sürmektedir. Daha önce ki açıklamamda da belirttiğim gibi ilçemizin eğitim alanında ki tüm eksikliklerini gidermeye devam edeceğiz. AK Partimizin iktidarında eğitime büyük yatırımlar gerçekleştirildi. Bizlerde Beyşehir’imizin eğitim alanında büyük başarılar elde etmesi için tüm gayretimizi göstermeye devam edeceğiz. Geçtiğimiz günlerde Beyşehir Anadolu İmam Hatip Lisesi 24 derslik ek bina ve 200 kişilik öğrenci pansiyonunun 12 milyon değerinde ki ihalesi geçekleştirildi. Önümüzde ki günlerde eğitim yatırım planımıza 3 yeni yatırım ihalesi daha gerçekleşecektir. 6 Milyon 500 bin TL tutarında Beyşehir Fetullah Bayır Fen Lisesi 200 kişilik öğrenci pansiyon, 7 Milyon TL tutarında Üzümlü Mesleki ve Teknik Lise 16 derslik bina ve 2 Milyon 250 bin TL tutarında Doğanbey Çok Programlı Anadolu Lisesi 1 Atölye yapımı ihaleleri gerçekleşecektir. Daha önce gerçekleşen ihale ile birlikte ilçemizde bu yıl içerisinde 27 Milyon 750 Bin Türk Lirası değerinde eğitim ihalesi gerçekleşmiş olacaktır. Bu yatırımların Beyşehir’imize hayırlı olmasını diliyor, bu yatırımlarda emeği geçen başta Konya Milletvekillerimiz Mustafa Akış ve Gülay Samancı’ya, Belediye Başkanımız Murat Özaltun’a ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Musa Konuk’a teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL