ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı

       BEYŞEHİR – Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Fotoğraf Kulübü tarafından düzenlenen geleneksel fotoğraf yarışmasının sonuçları Dernek Başkanı Mustafa Büyükkafalı tarafından açıklandı.     23 Nisan  Ulusal Egemenlik,..

Fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı

 

     BEYŞEHİR – Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Fotoğraf Kulübü tarafından düzenlenen geleneksel fotoğraf yarışmasının sonuçları Dernek Başkanı Mustafa Büyükkafalı tarafından açıklandı.

    23 Nisan  Ulusal Egemenlik, Gençlik ve Spor Bayramı haftası  çerçevesinde düzenlenen “çocukların gözüyle yaşadıkları şehir” konulu 2.fotoğraf yarışmasında dereceye giren isimler belirlendi.

   Yarışmada,  jüri üyeliklerini ulusal fotoğraf sanatçısı Reha Bilir, fotoğraf sanatçıları Seyit Konyalı, Gökhan Çalışkan, Oğuz İpçi ve Mustafa Öztemiz’in yaptı. Jüri, yarışmaya katılan eserleri seçmekte oldukça zorlanırken, 380 fotoğraf içerisinde ilk 4’e giren eserlerin yanısıra sergilemeye layık görülen 18 fotoğrafı da belirledi.

    Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Başkanı Mustafa Büyükkafalı, yaptığı açıklamada, ortaokul 5’inci sınıf öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen yarışma ile fotoğraf çekmenin ruhu, bedeni dinlendiren sakinlik ve huzur veren yanını katılımcılara anlatabilmeyi ve onlara güzel bir anı bırakmayı hedeflediklerini belirtti.Büyükkafalı, yarışma sonunda dereceye giren ve sergileme ödülü alan eserlerin bir sergi programı ile ilçe halkının beğenisine sunulacağını da sözlerine ekledi.

Yarışmada dereceye giren ortaokul öğrencileri ve okulları şöyle:

    Birinci Şerife Aydemir (Beytepe Ortaokulu), ikinci Emre Kunduracı (Eşrefoğlu Ortaokulu), üçüncü Ayşe Gelir (Gazi Ortaokulu), dördüncü Berna Bolcan (TOKİ Ortaokulu) 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL