Arşiv

Muhtarlar arabaşı gecesinde toplandı

Beyşehir Merkez Mahalle Muhtarları Birliği’ne mensup mahalle muhtarları,  eski Belediye işhanındaki birlik bürosunda düzenlenen arabaşı gecesinde buluştu. BİRLİK ÇATISI ALTINDA İSTİŞARE… Beyşehir’in merkez mahallesi muhtarları adına bir konuşma yapan Dalyan..

Muhtarlar arabaşı gecesinde toplandı

Beyşehir Merkez Mahalle Muhtarları Birliği’ne mensup mahalle muhtarları,  eski Belediye işhanındaki birlik bürosunda düzenlenen arabaşı gecesinde buluştu.

BİRLİK ÇATISI ALTINDA İSTİŞARE…

Beyşehir’in merkez mahallesi muhtarları adına bir konuşma yapan Dalyan Mahallesi Muhtarı Cahit Ceylan, ilçe merkezindeki merkez mahallelerinde görev yapan 12 muhtar olarak bir araya gelerek güzel ve örnek bir birliktelik sergilediklerini belirterek, “Beyşehir’in Merkez Mahalle Muhtarlar Birliği olarak yıllardır çok iyi bir birlik ve beraberlik içerisindeyiz.  Aramızda kaynaşmak, mahallelerimiz hakkındaki sorunları gündeme getirmek ve çözüm bulmak, bilgi alışverişinde bulunmak için zaman zaman birlik çatısı altında bir araya geliyoruz. Geleneksel olarak devam ettirdiğimiz bir de arabaşı etkinliğimiz var. Yine böyle bir etkinlikte  merkez mahalle muhtarları olarak bir araya geldik. Güzel bir dayanışmamız var ve bu tablo ile de çevremize güzel bir örnek olduğumuzu düşünüyoruz.”dedi.

MUHTARLIĞA YENİDEN ADAYLAR…

Beyşehirli gazetecileri de arabaşı etkinliğinde aralarından görmekten büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Muhtar Ceylan, geceye katılan tüm muhtarların da 2014 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde yeniden göreve talip olduklarını hatırlatarak, “Eğer halkımız da bu görevi tekrar bizlere verirse, yine mahallelerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.”diye konuştu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL