ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Tarihi Köprünün Çevresi Yenileniyor

          BEYŞEHİR – Köprünün daha önce çarşı tarafında yapılan çevre düzenlemelerinin bir benzeri de Köprünün Müftü Mahallesi’ne bakan karşı tarafında yapılıyor.           Yapılan..

Tarihi Köprünün Çevresi Yenileniyor

          BEYŞEHİR – Köprünün daha önce çarşı tarafında yapılan çevre düzenlemelerinin bir benzeri de Köprünün Müftü Mahallesi’ne bakan karşı tarafında yapılıyor.
          Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı; “Geçtiğimiz yıllarda köprünün çarşı istikametinde olan bölümünde çevre düzenlemeleri yapmıştık. Şimdi de diğer tarafında çalışmalara başladık. Köprünün bu bölümü de artık deforme olmuştu. Vatandaşlarımızın bu bölümü de rahat kullanabilmeleri için bir takım düzenlemeler yapıyoruz. Yaptığımız çalışmada yerler andezit taşları ile kaplanırken oturma grupları ile bu bölgeyi donatacağız. Yapacağımız aydınlatma çalışmaları ile de bu bölgede ki düzenlemelerimiz kısa sürede tamamlanacak. Beyşehir’in nazar boncuğu konumunda ki tarihi taş köprünün çevresi Beyşehir’e yakışır bir biçimde güzelleşmiş olacak” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL