ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

2.Etap Toki Konutları Başvuruları Başlıyor

BEYŞEHİR – Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Avşar mahallesine yapılacak 251 adet 2. Etap TOKİ Konutları’nın başvuruları 25 Haziran da başlayıp 30 Temmuz tarihinde sona erecek.     ..

2.Etap Toki Konutları Başvuruları Başlıyor

BEYŞEHİR – Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Avşar mahallesine yapılacak 251 adet 2. Etap TOKİ Konutları’nın başvuruları 25 Haziran da başlayıp 30 Temmuz tarihinde sona erecek.
        Konutlar üç farklı tipte yapılacak, Ziraat Bankası şubelerine alt gelir grubu konutları için 4000 TL, sosyal konutlar için 6000 TL ödeyerek başvuru yapılabilecek. Ev hayalleri kuranlar 456 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olacak.
         2. etap toplu konut projesinin Beyşehir’e hayırlı olmasını dileyen Belediye Başkanı Murat Özaltun, Beyşehir Belediyesi öncülüğünde gerçekleştirilen projeye oldukça yoğun bir ilgi olduğunu dile getirerek “Seçim sürecinde hemşerilerimize verdiğimiz bir sözü daha gerçekleştirmenin gurunu yaşıyoruz. Özellikle dar gelirli vatandaşlarımızın kira öder gibi ev sahibi olabilmelerini istiyoruz. Huğlu ve Üzümlü mahallerimizde yapılacak TOKİ Konutları’nın başvuru sürecisinin bir an önce başlaması için girişimlerimiz devam ediyor.”dedi. Başvuru sayısının yeterli düzeyde olduğu takdirde konutların yapımına bu yıl içerisinde başlanacağını ifade Başkan Özaltun, 2. etap toplu konut projesiyle alakalı bilgi almak isteyenlerin Belediye hizmet binası girişindeki Ak Masa’ya müracaat etmeleri gerektiği söyledi.
Projeye başvuru şartlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz
http://www.beysehir.bel.tr/beysehir-toki-2-etap-basvuru.html

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL