ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir’e Toto’dan büyük ikramiye!

BEYŞEHİR – Sağlıklı nesiller için spora verdiği desteği her geçen gün arttıran Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçeye kazandırılacak çok amaçlı spor sahaları için Spor  Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem..

Beyşehir’e  Toto’dan büyük ikramiye!

BEYŞEHİR – Sağlıklı nesiller için spora verdiği desteği her geçen gün arttıran Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, ilçeye kazandırılacak çok amaçlı spor sahaları için Spor  Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile protokol imzaladı. Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nda imzalanan protokolde Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol da hazır bulundu.
            Protokol kapsamında yapılacak 10 adet saha için önümüzdeki günlerde ihaleye çıkılacağını ve en kısa sürede çalışmalarının tamamlanacağını belirten Başkan Özaltun “7 den 70 e bütün hemşerilerimize hizmet etme aşkı ile doluyuz. Yaklaşık 5 ay önce proje üretme noktasında önemli adımlar attık. 12 merkez,55 dış mahallemize durmadan hizmet götürmeye devam ediyoruz. Gençlerimizin internet kafelerde, televizyon başında ve dışarıda boş zaman geçirmelerini önlemek ve onları spora yönlendirmek için yatırımlarımız devam ediyor. Bu kapsamda Beyşehir’e kazandıracağımız 10 çok amaçlı   spor sahanın imzaları atıldı. Sağlıklı gençlerin yetişmesinde çok büyük katkı sağlayacak proje, çocuklarımıza, gençlerimize,  hayırlı olsun. Desteklerinden dolayı Başbakanımız Prof Dr. Ahmet Davutoğlu’na, Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağtay Kılıç’a, Konya Milletvekillerimize ve Spor Toto Teşkilat Başkanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na çok teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL