ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir’de Sıra Geceleri

BEYŞEHİR – Konya KOHEM Müzik Grubu’nun türkü ziyafetine dönüştürdüğü gecede, sıra gecelerinin vazgeçilmezi olan çiğ köfte yapıldı. Katılımcılar zaman zaman Konya türkülerine eşlik ettiler ve düzenlenen sıra gecesi programından dolayı..

Beyşehir’de Sıra Geceleri

BEYŞEHİR – Konya KOHEM Müzik Grubu’nun türkü ziyafetine dönüştürdüğü gecede, sıra gecelerinin vazgeçilmezi olan çiğ köfte yapıldı. Katılımcılar zaman zaman Konya türkülerine eşlik ettiler ve düzenlenen sıra gecesi programından dolayı duydukları memnuniyetlerini dile getirdiler.
       Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı açıklamada, “Beyşehirli hemşerilerimizin zamanlarını değerlendirebilecekleri sosyal ve kültürel bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz. Beyşehir Taş Köprü Aile Çay Bahçemizde arabaşı akşamları, sıra geceleri, söyleşiler, sohbet programları düzenliyoruz. Bu programlarımız tüm halkımıza açıktır. Her şeyin en iyisine layık olan vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda Beyşehir Aile Çay Bahçesi’nde geleneklerimizi yaşatan etkinlikler yapmaya devam edeceğiz.” dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL