Arşiv

Boğulmaktan Balıkçılar Kurtardı

              BEYŞEHİR – Edinilen bilgiye göre, 19 yaşındaki Sinan Beşyüz, Beyşehir Gölü’ne kıyısı olan Soğla mevkisinden ahşap sandalla göle açıldı. Göl kıyısına yaklaşık 200 metre mesafede..

Boğulmaktan Balıkçılar Kurtardı

 

            BEYŞEHİR – Edinilen bilgiye göre, 19 yaşındaki Sinan Beşyüz, Beyşehir Gölü’ne kıyısı olan Soğla mevkisinden ahşap sandalla göle açıldı. Göl kıyısına yaklaşık 200 metre mesafede sazlıklar arasında sandalın batmasıyla suya düşen Beşyüz, boğulmamak için uzun süre çabaladı.

            Batan sandalın ucuna tutunarak kıyıdakilerden yardım isteyen gencin imdadına  ağabeyi ve iki balıkçı teknesi yetişti. Havanın karardığı akşam saatlerinde, suya düşen genci sazlıklar arasında bulan balıkçılar, genci kurtararak kayığa aldılar.

            Bu arada, göl kıyısına polis, 112 ambulansı ve itfaiye ekipleri de sevk edildi. Kıyıda bekleyen vatandaşlar ve yakınları da gencin kurtarılarak tekneye alındığını duyunca rahat bir nefes aldı.

            Tekne ile kıyıya getirilen Sinan Beşyüz, sahilde bekleyen 112 görevlileri tarafından ambulansa alınarak, tedavisi yapılmak üzere Beyşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL