ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Bölgede Yetişen Değerler Katalogda Toplanacak

          BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi Beyşehir, Hüyük ve Derebucak ilçelerinde doğmuş, yetişmiş bilim adamı, siyasetçi, sanatçı, sporcu, iş adamı gibi değerlerin biyografilerini yapacağı bir çalışma ile..

Bölgede Yetişen Değerler Katalogda Toplanacak

          BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi Beyşehir, Hüyük ve Derebucak ilçelerinde doğmuş, yetişmiş bilim adamı, siyasetçi, sanatçı, sporcu, iş adamı gibi değerlerin biyografilerini yapacağı bir çalışma ile katalogda toplayacak.
          Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı, Beyşehir ve Beyşehir’den ayrılarak ilçe olan Hüyük ve Derebucak’ın bir çok ünlü isim yetiştirdiğini ve bu değerlerin vatandaşlar tarafından da daha yakından tanınabilmesi için böyle bir çalışma başlattıklarını söyledi.
          Yapılacak olan çalışmalar ile ilgili olarak bölgedeki Belediye ve muhtarlıklarla ortaklaşa hareket ederek tüm değerlere ulaşmayı planladıklarını söyleyen Başkan Taşcı; “Biz değerlerimize sahip çıkmak ve bu değerleri unutmamak adına bu çalışmayı önemsiyoruz. En kısa zamanda çalışmaları tamamlayarak bir katalog hazırlayacağız” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL