ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

BTO Başkanı Gül’den Bayram Mesajı

BEYŞEHİR – Gül; yayımladığı kutlama mesajında, dini bayramların birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve sosyal dayanışmanın pekiştiği özel günler olduğunu ifade ederek, bu güzel günlerin milletçe ve ailece bir arada, sevgi..

BTO Başkanı Gül’den Bayram Mesajı

BEYŞEHİR – Gül; yayımladığı kutlama mesajında, dini bayramların birlik ve beraberliğin, yardımlaşma ve sosyal dayanışmanın pekiştiği özel günler olduğunu ifade ederek, bu güzel günlerin milletçe ve ailece bir arada, sevgi ve sevinç içerisinde yaşanmasını temenni etti.
       Vatanımızı bölmeye çalışan hain terör olayları ve evlatlarımızı şehit vermemizden dolayı bu bayramı buruk kutlayacaklarını belirten Gül, ‘’Allah’ın izniyle bu zor günleri de aşacağız. Yeter ki, birlik olalım’’ dedi.
       Gül, kesilen kurbanların ihtiyaç sahipleriyle paylaşılması gerektiğine işaret ederek, şunları kaydetti: ‘’Asıl zenginlik paylaşmaktır. Gelin bu bayram yardımlarımızla; fakir ve muhtaç ailelerin umudu olalım, yetim ve öksüz bir çocuğun yüzündeki tebessüm olalım. Gönüller yapalım, birlik beraberliğimizi pekiştirelim. Bayram sıcaklığını, bayram mutluluğunu toplum olarak birlikte yaşayalım. Bu vesile ile bütün üyelerimizin, hemşerilerimizin ve milletimizin Kurban Bayramı’nı en içten duygularımla kutlar, aileleriyle birlikte nice bayramlara erişmelerini Yüce Allah’tan niyaz ederim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL