Arşiv

İlçe idare kurulu toplantısı yapıldı

DEREBUCAK-Derebucak’ta, ilçe İdare şube başkanları toplantısı yapıldı. Derebucak Kaymakamı Bülent Ay başkanlığında Kaymakamlık binasında gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Garnizon ve Jandarma Komutanı Murat Yıldırım, Derebucak Belediye Başkanı Bahattin Özdemir, İlçe Emniyet..

İlçe idare kurulu toplantısı yapıldı

DEREBUCAK-Derebucak’ta, ilçe İdare şube başkanları toplantısı yapıldı.

Derebucak Kaymakamı Bülent Ay başkanlığında Kaymakamlık binasında gerçekleştirilen toplantıya, İlçe Garnizon ve Jandarma Komutanı Murat Yıldırım, Derebucak Belediye Başkanı Bahattin Özdemir, İlçe Emniyet Amiri Metin Özden, belde belediye başkanları, kurum amirleri, köy muhtarları katıldı.

Toplantıda, katılımcılar kurumları ile ilgili yürüttükleri ve halen yürütülen çalışmalar hakkında bilgi sundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “değerler eğitimi programı”nın da konuşulduğu toplantıda, bu konudaki çalışmaların titizlikle sürdürülmesi ve bir aylık periyotlar halinde raporlar hazırlanması istendi.

Toplantıda, ilçedeki aile içi şiddet olayları da gündeme geldi. Bu durumun boşanma olaylarını artırdığına dikkat çekilirken, konuyla ilgili birimlerin ve kolluk kuvvetlerinin bu hususta yürüteceği çalışmalara daha fazla hassasiyet göstermesi istendi. 

Toplatıda ayrıca, ilçede bulunan internet kafelerin daha sık denetlenmesi, okul saatlerinde öğrencilerin girişine izin verilmemesi konusu da ele alındı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL