ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Karne Sevinci

BEYŞEHİR – Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, kendisine eşlik eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk ile beraber, şehir merkezinde..

Karne Sevinci

BEYŞEHİR – Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, kendisine eşlik eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Şahin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk ile beraber, şehir merkezinde bulunan bazı okulları ziyaret ederek karne dağıtım törenlerine katıldı.
        Kaymakam Başıbüyük, Başkan Özaltun ve beraberindekiler, sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet ederek karne ve hediyelerini dağıttı. Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, karnelerini alan öğrencileri 12 D sinema filmi bileti ile ödüllendirdi.
        Kaymakam Başıbüyük ve beraberindekiler ilk olarak Eşrefoğlu İmam Hatip Ortaokulu’na gelerek buradaki karne dağıtım törenine katıldı. Öğrencilerle bir araya gelerek sohbet eden ve karneleri ile takdir ve teşekkür belgelerini dağıtan Kaymakam Başıbüyük ve Özaltun ile beraberindekiler, daha sonra öğrencilerle beraber günün anısına objektiflerin karşısına geçerek toplu olarak hatıra fotoğrafları da çektirdi.
         Başkan Özaltun yaptığı konuşmada, “Sevgili çocuklar bir dönemi başarı ile bitirdiniz ve bugün karnelerinizi alıyorsunuz. Görüyorum ki karneleriniz gayet güzel. Başarılı bir öğrencilik, iyi bir gelecek için çok çalışmalısınız. Sizler geleceğimizsiniz, bizleri yönetecek olan sizlersiniz. Bu ülkenin geçmişte çekmiş olduğu sıkıntıların tekrar yaşanmaması sizlerin sayesinde olacak. İnşallah gelecekte hepiniz güzel noktalarda yönetici olursunuz. Başarının anahtarı çalışmak bunu asla unutmayın ve şimdiden mutlu, huzurlu bir yaz tatili geçirmenizi temenni ediyorum” dedi. Öğrencilere karne hediyesi olarak 12 D sinema bileti ve çeşitli hediyeler de dağıtan Başkan Özaltun, KOMEK Yaz Okulu’na hala kayıtlarını yaptırmayan öğrencilere, zihinsel ve bedensel gelişiminize katkı sağlayacak eğlenceli ve keyifli kurslara biran önce kayıtlarını yaptırma tavsiyesinde bulundu. Başkan Özaltun, Din ve Değerler, Spor ve Sanat gibi branşlardan oluşacak, öğrencilere doğa kampları, kariyer buluşmaları, şehrimi tanıyorum turları düzenlenecek KOMEK Yaz Okulu kayıtlarının Cumartesi ve Pazar günleri de devam edeceğini hatırlattı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL