ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Konuk’tan Özaltun’a Ziyaret

BEYŞEHİR – Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u ziyaret etti. Başkan Özaltun’un makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel, Kamil..

Konuk’tan Özaltun’a Ziyaret

BEYŞEHİR – Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun’u ziyaret etti. Başkan Özaltun’un makamında gerçekleşen ziyarette Belediye Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel, Kamil Göksu, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Ali Gökler de hazır bulundu.
         Oldukça samimi bir havada gerçekleşen ziyarette Başkanımız Özaltun Pankobirlik Genel Başkanı Recep Konuk’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Beyşehir’in ekonomik ve sosyal hayatına sağladığınız katkılar için başta şahsınız olmak üzere yönetim kurulunuzun çok değerli üyelerine teşekkür ediyorum.”dedi.
         Beyşehir’e yapılması planlanan projelerin konuşulduğu sohbette Konuk’a yatırımlar için teşekkür eden Başkan Özaltun, Beyşehir ve bölgesine yatırımların devam etmesini istedi. Ziyarettin sonunda Başkan Murat Özaltun, Eşrefoğlu Camii’nin yer aldığı bir tabloyu günün anısına Pankobirlik Başkanı Recep Konuk’a takdim etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL