ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Orman Greyderi, Kar Mücadelesinde

BEYŞEHİR-Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü, bölgede yürütülen karla mücadele çalışmalarına iş makinesi desteği sağlıyor.       Ocak ayının ilk günlerinden itibaren Konya ve Beyşehir bölgesinde hüküm süren ağır kış şartları ve aralıklarla..

Orman Greyderi, Kar Mücadelesinde

BEYŞEHİR-Beyşehir Orman İşletme Müdürlüğü, bölgede yürütülen karla mücadele çalışmalarına iş makinesi desteği sağlıyor.

      Ocak ayının ilk günlerinden itibaren Konya ve Beyşehir bölgesinde hüküm süren ağır kış şartları ve aralıklarla devam eden kar yağışına karşı Karayolları 3.Bölge Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, son günlerde karla mücadele çalışmaları konusunda adeta seferber olmuş durumda. Karayollarında yürütülen karla mücadele çalışmaları konusunda Karayolları ekiplerinin Orman İşletme Müdürlüğü’nden de iş makinesi desteği aldığı bildirildi.

Beyşehir Orman İşletme Müdürü Şambaz Arık, yaptığı açıklamada, yapılan protokol gereği yürütülen karla mücadele çalışmasına kurum olarak iş makinesi desteği verdiklerini belirterek, şunları kaydetti:

 “Karayolları 3.Bölge Müdürlüğü ile Konya Orman Bölge Müdürlüğü arasında imzalanan 3 Ocak 2012 tarihli protokol gereği, Konya ili devlet karayolları ve il yollarında kış mevsiminde meydana gelebilecek buzlanma ve kar yağışı gibi olumsuz hava  şartlarında kapanması muhtemel olan devlet ve il yollarımızın kritik noktalarını devamlı suretle açık bulundurmak için Karayolları 36. (Beyşehir) Şube Şefliğine 1 adet greyderimizle destek veriyoruz.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL