ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Saadet Partisinden Beyşehir Çıkarması

BEYŞEHİR – Seçim çalışmaları kapsamında Beyşehir’e gelen 9 milletvekili adayı, önce ilçe teşkilatında basın toplantısı düzenledi.           Basın toplantısında konuşan ilçe başkanı Mustafa Uzun; Beyşehir uzun zamandır beklediği hizmeti alamadığını,..

Saadet Partisinden Beyşehir Çıkarması

BEYŞEHİR – Seçim çalışmaları kapsamında Beyşehir’e gelen 9 milletvekili adayı, önce ilçe teşkilatında basın toplantısı düzenledi.
          Basın toplantısında konuşan ilçe başkanı Mustafa Uzun; Beyşehir uzun zamandır beklediği hizmeti alamadığını, hizmet almak için ya illa kendi şehirlerinden olacak yada Milli görüşlü bir aday olacak dedi.
           Konya Milletvekili adaylarından Hasan Hüseyin Uyar, burada yaptığı konuşmada, BBP ve SP’nin oluşturduğu milli ittifak cephesinin AK Parti’nin alternatifi olmadığını söyledi. Milli ittifak’ın milletin özü, milletin ruh kökü ve kendisi olduğunu dile getiren Uyar, “Biz herhangi bir siyasi partinin adaptasyonunu sağlayacak yan sanayi ürünleri falan değiliz, bu memleketin ta kendisiyiz. ‘Vatan mevzu bahisse gerisi teferruattır’ sözünü düstur benimseyerek bu birlikteliği oluşturduk. Ve milletin teveccühünü göstereceğine inandık” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL