ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Tekvandocular Konya’da Ter Dökecek

  BEYŞEHİR-Konya’da hafta sonu yapılacak liselerarası tekvando il birinciliği müsabakalarında Beyşehirli sporcular da ter dökecek.               Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, yaptığı açıklamada, ilköğretim okulları tekvando il..

Tekvandocular Konya’da Ter Dökecek

 

BEYŞEHİR-Konya’da hafta sonu yapılacak liselerarası tekvando il birinciliği müsabakalarında Beyşehirli sporcular da ter dökecek.

 

            Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, yaptığı açıklamada, ilköğretim okulları tekvando il birinciliğinin ardından bir başka heyecanın da hafta sonu liselerarası il birinciliği maçlarında yaşanacağını söyledi.

 

            Konya’da Cumartesi ve Pazar günü yapılacak iki gün süreli il birinciliği müsabakalarında Beyşehirli tekvandocuların da ter dökeceğini belirten Çakır, “Bu müsabakalara da Beyşehir’den 5 ya da 6 liseli tekvandocu ile birden katılmayı planlıyoruz. İnşallah ilköğretim okulları arasında yapılan il birinciliği gibi benzer bir başarıyı da bu müsabakalarda elde etmenin gayreti içerisindeyiz. Sporcularımız bu müsabakalara hazırlıklarını sürdürüyor. Kendilerine maçlar öncesi güvenim tam.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL