Arşiv

Yazyurdu İlkokulunda Karne Sevinci

BEYŞEHİR – Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi’nde öğrenim gören bir grup öğrenci, Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile”Gelecek için bir adım” projesi kapsamında Beyşehir İlçe Milli..

Yazyurdu İlkokulunda Karne Sevinci

BEYŞEHİR – Selçuk Üniversitesi (SÜ) Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi’nde öğrenim gören bir grup öğrenci, Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile”Gelecek için bir adım” projesi kapsamında Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Yazyurdu mahallesindeki İlkokula eğitim konusunda destekte bulundular.
            İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk yaptığı açıklamada: “Gelecek için bir adım” adı altında üniversite öğrencilerinin yürüttüğü Beyşehir Akbank ve Garanti Bankası müdürlerinin katkı sağladığı proje çerçevesinde müdürlüğümüze bağlı Yazyurdu İlkokulu ve öğrencilerine masa ve sıra örtüleri, kışlık kıyafetler, kırtasiye malzemeleri, oyuncaklar vb. yardımların 2015-2016 Eğitim Öğretim yılı 1. Döneminin son günü karne hediyesi olarak dağıtıldığını söyleyerek, projeyi yürüten gönüllü üniversite öğrencilerine, projeyi destekleyen ve katkı sağlayan herkese teşekkür ederim dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL