ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

2 Çocuk Annesi Fakülte Birincisi

BEYŞEHİR – Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi Konaklama İşletmeciliği Bölümünü okuyan Zübeyde Över, genç öğrenci arkadaşlarının arasından sıyrılarak dönem birincisi olarak mezun oldu.          Zubeyde Över, Ali Akkanat İşletme..

2 Çocuk Annesi Fakülte Birincisi

BEYŞEHİR – Selçuk Üniversitesi Beyşehir Ali Akkanat Turizm Fakültesi Konaklama İşletmeciliği Bölümünü okuyan Zübeyde Över, genç öğrenci arkadaşlarının arasından sıyrılarak dönem birincisi olarak mezun oldu.
         Zubeyde Över, Ali Akkanat İşletme Fakültesi konferans salonunda düzenlenen mezuniyet töreninde bölüm birincisi olduğu için kürsüye gelerek arkadaşları adına konuşma yaptı, mezuniyet plaketini aldı. Över’i bu mutlu ve heyecanlı gününde eşi, iki kızı ve kız kardeşi yalnız bırakmadı.
         Tören sonrası mezuniyeti ile ilgili açıklama yapan Zübeyde Över, bölümü birinci olarak tamamladığını, aynı zamanda yüksek puanı nedeniyle, çift ana dal hakkı ile de; Beyşehir Ali Akkanat İşletme Fakültesinde de eğitim gördüğünü; önümüzdeki günlerde bu fakülteden de mezun olacağını belirtti.
         Eşi Cumhur Över ise, öğrenim sürecinde destek verdikleri eşinin 38 yaşında üniversite mezunu olmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirtirken, evlenirken de eşinin üniversitede okumak istediğini belirtti.
          Kızları Büşra ve Berra ise annesiyle gurur duyduğunu belirterek, “Böyle bir annem olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL