ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatında Görev Bölümü

BEYŞEHİR – AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı binasında gerçekleştirilen toplantıya, Ak Parti Konya İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi ve Beyşehir İlçe koordinatörü Mehmet Önal, İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve yönetim..

AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatında Görev Bölümü

BEYŞEHİR – AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı binasında gerçekleştirilen toplantıya, Ak Parti Konya İl Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi ve Beyşehir İlçe koordinatörü Mehmet Önal, İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
        Toplantıda kongreden duyduğu memnuniyeti dile getiren Beyşehir koordinatörü Mehmet Önal; AK Parti kimliğine ve Beyşehir’e yakışan bir kongre süreci geçirdikleri için önce ki dönem ve yeni seçilen Beyşehir İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
        AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ise; AK Parti’de siyaset yapmanın onurlu ve bir o kadar da sorumluluğu büyük bir görev olduğundan bahsederek, AK Parti’nin Beyşehir’de çıtasını daha da ileriye taşıyabilmek için çalışacaklarını söyledi. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol “AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı olarak, birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek el birliğiyle partimize ve ilçemize hizmet edeceğiz. Milletvekillerimizle, Belediye Başkanımızla ve siz yönetim kurlu üyelerimizle el ele vererek şimdiden 2015 yılında yapılacak olan genel seçimler için gece gündüz çalışacağız.” Dedi.
        Toplantı sonunda ise İlçe Başkanı Mustafa Şenol Başkanlığında yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı gerçekleştirildi. Yönetim kurulunda görev dağılımı ise şu şekilde yapıldı;

İlçe Başkanı Mustafa ŞENOL

Siyasi ve Hukuki İşler Başkanı Ahmet MUSLU

Teşkilat Başkanı Mustafa KORUCU

Seçim İşleri Başkanı Bayram YÜREKLİ

Tanıtım ve Medya Başkanı Üzeyir YAŞAR

Dış İlişkiler Başkanı Ömer ELKİN

Sosyal İşler Başkanı Ekrem KABAKÇI

Yerel Yönetimler Başkanı Abdullah UYAR

Ekonomi İşler Başkanı Nevzat DEMİREL

Halkla İlişkiler Başkanı Kazım GÜZELBAY

İdari ve Mali İşler Başkanı Mehmet ŞAN

AR-GE Başkanı Ali ÇANKAYA

İlçe Sekreteri Halil AYHAN

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL