ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir Ak Partiden Engellilere Bağış

      BEYŞEHİR – 10 Mayıs Engelliler Günü’nde derneğe yaptıkları ziyarette, Beyşehir’de yaşayan ihtiyaç sahibi 10 engelli için akülü araba sözü verdiklerini anımsan Nafız Huğlu, “AK Parti Beyşehir İlçe..

Beyşehir Ak Partiden Engellilere Bağış

 

    BEYŞEHİR – 10 Mayıs Engelliler Günü’nde derneğe yaptıkları ziyarette, Beyşehir’de yaşayan ihtiyaç sahibi 10 engelli için akülü araba sözü verdiklerini anımsan Nafız Huğlu, “AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı olarak 10 akülü araba bağışlama sözümüzü yerine getiriyoruz. Yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızın da bağışlarıyla bu 10 akülü araba bedelini tedarik etmiş bulunmaktayız. O gün vermiş olduğumuz sözü yerine getirmek için bugün derneğimize geldik. Derneğimizin tekerlekli sandalye ihtiyacı olmadığını ve sadece akülü arabaya ihtiyacı olduğunu bildiğimiz için, bunların bedelini huzurunuzda başkanımıza teslim ediyorum. Engelli vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.
     Beyşehir Sakatlar Derneği Başkanı Nazmi Bahçeci ise, verdikleri sözü yerine getirmelerinden dolayı AK Parti İlçe Teşkilatı mensuplarına teşekkür etti. Özürlü insanların yaşadıkları sorunların sadece kendilerinin değil, aileleri, çevreleri ve toplumun her kesiminin ortak sorunu olduğunu vurgulayan Bahçeci, “Özürlülerin normal bir hayat sürmesi için toplumsal duyarlılığın oluşturulması, toplumsal bilinçlenme ve kamuoyu desteği ile anlamlı gerçek bir boyuta ulaşacaktır. Bu duyarlılığından dolayı Ak Parti Beyşehir İlçe Teşkilatına sayın başkanımız nezrinde teşekkür ediyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL