Arşiv

Beyşehir Belediye Personeline Kışlık Kıyafet

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Belediye’nin sahada mesai yürüten çeşitli birimlerinde görevli personelin daha rahat çalışabilmeleri ve sert kış koşullarından etkilenmemeleri için İş Güvenliği Kanunu’na uygun koruyucu tek..

Beyşehir Belediye Personeline Kışlık Kıyafet

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Belediye’nin sahada mesai yürüten çeşitli birimlerinde görevli personelin daha rahat çalışabilmeleri ve sert kış koşullarından etkilenmemeleri için İş Güvenliği Kanunu’na uygun koruyucu tek tip kışlık elbise dağıtımı yaptıklarını söyledi.

Başkan Özaltun, amaçlarının ilçe halkına en iyi şekilde hizmeti sunmaya çalışan, daha güzel bir Beyşehir için yoğun bir mesai harcayan personelin bu hizmeti yerine getirirken performansını yüksek tutabilmek olduğunu belirterek, “Bu nedenle personelimiz için özel kışlık kıyafetler temin ettik. Böylelikle personelimiz çalışmalarını kış ortamında da herhangi bir aksaklığa meydan vermeden daha rahat bir şekilde yapabilecekler” dedi.
Özaltun, personele iş güvenliği kanununa uygun maske, çelik burunlu bot, Beyşehir Belediyesi logolu flaşörlü mont, pantolon, swit, bere, eldiven, koruyucu gözlük gibi koruyucu kışlık kıyafetlerinin de dağıtıldığını kaydetti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL