Arşiv

Beyşehir’in Mahallelerine Kamera Sistemi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi Tarihi Taş Köprü ile Damlapınar, Doğanbey, Huğlu, Karahisar, Kayabaşı, Üstünler ve Üzümlü Mahalleleri’ne günün her saatinde aktif olan canlı kameralar yerleştirdi. Yerleştirilen bu kameralar ile günün..

Beyşehir’in Mahallelerine Kamera Sistemi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi Tarihi Taş Köprü ile Damlapınar, Doğanbey, Huğlu, Karahisar, Kayabaşı, Üstünler ve Üzümlü Mahalleleri’ne günün her saatinde aktif olan canlı kameralar yerleştirdi. Yerleştirilen bu kameralar ile günün her saati Beyşehir Belediyesi web sayfasından belirlenen noktalar izlenebiliyor.
        Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Murat Özaltun; “Şu an için 8 noktaya yerleştirilen kameralar test aşamasında, şehir dışında yaşayan hemşerilerimiz belediyemiz web sitesinde canlı olarak şehrimizi izleyebilecekler. 7/24 canlı yayın çalışmamız tüm mahallelerimizde uygulanmaya başlanacaktır. Mahalle meydanlarındaki canlı kameralarla bir nebze olsa da hasret gidermenizi sağlamaya çalıştık” dedi. Başkan Özaltun, mevcut canlı yayın sisteminin aksamadan yayınına devam edeceğini ifade etti.
        7/24 canlı yayın servisi verecek olan kameralara Beyşehir Belediyesi’nin resmi internet sitesi www.beysehir.bel.tr’de yer alan canlı yayınlar bölümünden ulaşılabiliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL