Arşiv

Birlik Muhtarlar Derneği Bürosu Açıldı

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun tarafından Belediye hizmet binasının 3. katında tahsis edilen Birlik Muhtarlar Derneği bürosunun açılışına İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdürü..

Birlik Muhtarlar Derneği Bürosu Açıldı

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun tarafından Belediye hizmet binasının 3. katında tahsis edilen Birlik Muhtarlar Derneği bürosunun açılışına İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Emniyet Müdürü Serdar Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, İlçe Müftüsü Hüseyin Erdoğan, Siyasi Parti Temsilcileri, Kurum Amirleri ve Muhtarlar katıldı.
            Dernek bürosunun açılışında konuşan Kaymakam Muzaffer Başıbüyük “Muhtarlarımızın ortak ihtiyaç ve taleplerinin bir araya gelerek konuşulması, bu konuların ilgili yerlere iletilmesi, bilgi paylaşımının sağlanması, kamu idareleriyle iletişimde bu büronun işlev görmesi ümidimiz ve arzumuzdur. Muhtarlar Birliği Derneğimizin aynı zamanda İlçemizin dirliğine, birliğine de katkıda bulunacağına inanıyorum, derneğimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

            Muhtarların birlikte hareket etmeleri, faaliyetlerini tek çatı altında yürütebilmeleri için Belediye hizmet binasında kendilerine bir büro tahsis ettiklerini dile getiren Başkan Özaltun “Cumhurbaşkanımızın ve Başbakanımızın da ifade ettiği gibi Muhtarlarımız bizim için çok önemli, kıymetli. İster 30 haneli bir mahallenin muhtarı olsun, ister 4800 nüfuslu bir mahallenin muhtarı olsun, her biri bizim için çok değerli. Bundan sonraki süreçte de muhtarlarımızın içi gayet rahat olsun Cumhurbaşkanımızın, Başbakanımızın, Milletvekillerimizin desteğiyle Beyşehir’in 67 mahallesine muhtarlarımızla birlikte hizmet edeceğiz inşallah. Birlikten güç doğar düşüncesiyle hareket eden dayanışma içerisinde olan muhtarlarımızın her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz.  Muhtarlar Birliği Derneğimizin muhtarlarımıza, Beyşehir halkına hayırlı olmasını temenni ediyor, hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum. ”dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL