ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Büyükşehir’den İş Makinesi Desteği

BEYŞEHİR – Beyşehir’e getirilen iş makinesinin teslim ve tanıtım programını Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptı.         Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yapılan duaların ardından gerçekleşen teslimin..

Büyükşehir’den İş Makinesi Desteği

BEYŞEHİR – Beyşehir’e getirilen iş makinesinin teslim ve tanıtım programını Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptı.
        Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yapılan duaların ardından gerçekleşen teslimin ardından yaptığı açıklamada, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek’in kısa bir süre önce 28 ilçeye verdiği greyder sözünü yerine getirdiğini vurgulayarak, kendisine Beyşehir adına teşekkür etti. Bu kapsamda, 2015 model, konforlu bir greyderin ilçeye gönderildiğini belirten Özaltun, “Biz bu çok amaçlı greyderi hem yazın, hem de kış mevsiminde karla mücadelede kullanacağız. Beyşehir’in yeni Büyükşehir yasasından sonra mahalle sayısı 67’ye ulaştığı için bu greyder işimizi çok kolaylaştıracak. Seçimlerden önce ‘ağabey-kardeş olacağız’ demiştik. İşte ağabey-kardeşe en güzel örnek. Büyükşehir Başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
         Başkan Özaltun; greyderin üzerine çıkarak test sürüşü gerçekleştirdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL