ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Cipte yılan paniği

         BEYŞEHİR – Sanayi Sitesi 508 Sokak üzerinde bir tamirciye tamir için getirilen cipin içerisine giren yılan, görüp müdahale eden çevredeki sanayi esnafına da saldırgan davranış sergileyince..

Cipte yılan paniği

 

       BEYŞEHİR – Sanayi Sitesi 508 Sokak üzerinde bir tamirciye tamir için getirilen cipin içerisine giren yılan, görüp müdahale eden çevredeki sanayi esnafına da saldırgan davranış sergileyince korku ve paniğe yol açtı. Yılanı araçtan çıkarmaya çalışan ancak başarılı olamayan çevre esnafı, itfaiyeden yardım istedi. İtfaiye görevlileri ve esnaf yılanı araçtan çıkarabilmek için renkli görüntüler sergilerken, ilginç ve değişik yöntemler denedi. Aracın altında yakılan ateş yılanı yere düşürmeyince, bu defa itfaiye görevlileri aracın değişik aksamlarına tazyikli su sıkarak sonuç almaya çalıştı. Bu müdahaleden de netice alamayan itfaiye görevlileri uzun süren bekleyişin ardından adresten ayrılmak zorunda kalırken, yılanı çıkarmak isteyen esnafın çabası daha sonra da devam etti. Aracı, ileri geri manevra yaparak yılanı düşürmeye çalışan sürücüsü çözüm yolu bulamayınca, hareket ettirerek adresten ayrıldı. Yılanın aracın içerisinden düşüp düşmediği konusunda bilgi alınamadı.

YILANI GÖRÜP MÜDAHALE EDENLER NE DEDİ?

Yılana manivela ile müdahale eden Sanayi esnafı  Orhan Ercik, park halindeki araçta yılan olduğunun söylenmesi üzerine koşarak Jeep’in  yanına geldiklerini belirterek, “Tekerin arka tarafında sarılı duruyordu. Biz  dükkana girmesin diye müdahale edince saldırır gibi yaptı, arabanın içerisine kaydı, dikilerek girdi. Ondan sonra arabanın içinden çıkmadı, görünmedi bir daha. Nasıl girdiğini ise bilmiyoruz”diye konuştu.

Yılanı gören ve müdahalede bulunan bir başka sanayi esnafı Ali Kolcu ise, yılanın büyüklüğünün 1,5 metre kadar olduğunu belirterek, “Ön amartisörün üstündeydi. Yeşil bir yılandı. İtfaiye gelmeden önce çıkarmak için değişik yöntemler denedik. Tütsü yaptık, arkadaşlar biraz su bastılar, araca vurdular, ileri geri manevra yaptılar ama olmadı. Sonra itfaiye görevlileri de gelerek tazyikli su sıktılar ama  maalesef sonuç alınamadı. Nasıl girdiği hakkında hiçbir bilgimiz yok.” ifadesini kullandı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL